BEKO SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99

Beko servisi ümraniye,Beko servis Ümraniye,beko ümraniye servisi

Ümraniye Baymak Servis

Ümraniye Baymak Servis

Deneyimli çalışanları, güçlü servis alt yapısı, kaliteli, ilgili, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan baymak servis yurt genelinde sunduğu hizmeti Ümraniye’nin tüm mahallerinde de gerçekleştirmektedir. Baymak servis Ümraniye bir alo kadar yakınınızda sorununuza çözüm bulmak için hazırdır. Baymak yılların güvenilir markasıdır. Servis hizmeti de bir yıl garanti kapsamındadır.

Arızanın nedeni neden kaynaklanırsa kaynaklansın ön panelde arıza sinyali veren ışık sizi uyaracaktır. Siz arızanın neden dolayı kaynaklandığını bulabilmek için kombi ile oynamamalı ayarlarını bozmamalısınız. HemenBaymak kombi servis Ümraniye ile bağlantı kurulmalıdır. Kombi ana kart arızası sık rastlanan bir arıza türüdür. Voltajın düşüp yükselmesi gibi durumlarda kombiyi arızaya sokar ve bu sık elektrik kesintisi ve voltaj inip çıkmasına kış aylarında daha çok rastlanır. Böyle bir durumda bir alo kadar yakın baymak yetkili servisi çok kısa sürede sorunu çözer ve kombiyi eski haline getirir. Her arıza onarılıp bakım yapıldıktan sonra yine bir yıl garanti kapsamına girmektedir.

Uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti Baymak’ı tercih etme nedenlerindendir. Yurt genelindeki titiz hizmeti, güven veren teminatı ile Ümraniye’deki servis hizmeti de yedek parçaları ile kısa sürede çözüm getirmektedir. İstanbul Anadolu yakası Ümraniye ilçesi Baymak’a 00(216) 612 34 99- 00(216) 612 34 99 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Ama en önemlisi ilk kez kombi alacaksanız bu verimli hizmetten dolayı Baymak’ı tercih etmelisiniz.

Ümraniye Baymak Servis

0 (216) 612 34 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BEKO SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99 © 2017 Frontier Theme