BEKO SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99

Beko servisi ümraniye,Beko servis Ümraniye,beko ümraniye servisi

İstiklal Beko Buzdolabı Servisi

Beko Servisi İstiklal Beko Buzdolabı Servisi

Beko Buzdolabı Servisi Erenköy

Beko Servisi İstiklal Beko Buzdolabı Servisi

İSTİKLAL BEKO TEKNİK SERVİSİ 0(216) 612 34 99 

BEKO SERVİSİ İSTİKLAL Beko Buzdolabı Servisi 0 (216) 612 34 99 buzdolabı teknik servis İstiklal Beko buz dolabı SERVİS Ümraniye istiklal Beko servisi

ÜMRANİYE İSTİKLAL  0 (216) 612 34 99 

İSTİKLAL BEKO BUZDOLABI SOĞUTMUYOR  NEDEN?

Beko Buzdolabınız Soğutmuyor ise  Kapakları Açık kalmış olabilir veya karlanma yapmış olabilir veya aşağıdaki belirtilen sebeplerden kaynaklanıyordur.Aşağıdaki belirtilen sebepler UZMAN teknik servis ekimiz tarafından yazılmıştı.

Beko Buzdolabı Komprösörün presyonların zayıf olması

Beko Buzdolabı Sistemde akışkan ve soğutucu gazın olmaması(sistemde kaçak olması)

Beko Buzdolabı Akışkan gaz sisteminin tıkalı olması

Beko Buzdolabı Mekanik timer arızalı olabilir

Beko Buzdolabı Elektronik timer arızalı olabilir

Beko Buzdolabı Defroz sensörü açık veya kısa devre yapmış olabilir

Beko Buzdolabı Kanal ısıtıcı omaj değerleri düşük olabilir

Beko Buzdolabı Evap ısıtıcı arızalı veya değer kaybı olabilir

Beko Buzdolabı Kanal tıkalı olabilir

Beko Buzdolabı Kart arızalı olabilir

Beko Buzdolabı Kit grubu arızalı olabilir

İSTİKLAL BEKO BUZDOLABI SU AKITIYOR  NEDEN?

Beko Buzdolaplarının su akıtması şikayeti üzerine Boğazici teknik servislerimizden yardım isteyen müşterilerimizin cihazlarını incelediğimizde aynı sorunlar ile karşılaşıyoruz.

Beko Buzdolabı Timer (beyin mekanizması)nın arızalı olması Buna sizin yapabileceğiniz bir şey yok teknik servisin görmesi lazım.

Beko Buzdolabı Kanal ısıtıcının işlevini yapmaması Buna sizin yapabileceğiniz bir şey yok teknik servisin görmesi lazım.

Beko Buzdolabı Defroz sensörünün devre dışı kalması Buna sizin yapabileceğiniz bir şey yok teknik servisin görmesi lazım.

Beko Buzdolabı Su tahliye kanalının tıkalı olması: Bunu siz temizleyebilir fakat temizlerken temizleme hortumlarına zarar verebilirsiniz.

Beko Buzdolabı BuzDolabı lastiklerinin zamanla ve kullanıma bağlı olarak deforme olması su akıtmasına yol açabilir.

Beko Buzdolabı Buzdolabının su akıtmasına neden olan bir diğer konu ise dolap kapağının açık bırakılmasıdır. Dolap kapağı uzun süre açık bırakıldığında buzlar eriyeceğinden su akışı olacaktır.

Beko Buzdolabı Buzdolapları ile ilgili aklınıza takılan tüm soru ve sorunları Boğazici teknik  servisine günün her saati açık olan çağrı merkezini arayarak sorabilir çözüm arayabilirsiniz.

İSTİKLAL BUZDOLABI SES YAPIYOR NEDEN?

Beko Buzdolabı Ses Yapıyor  şikayeti üzerine Boğazici teknik servislerimizden yardım isteyen müşterilerimizin cihazlarını incelediğimizde aynı sorunlar ile karşılaşıyoruz.

Bosch no forst buzdolabınız ses yapıyorsa bunun bir, çok nedeni olabilir. Ses yapma arızası zamanında müdahale edilmezse bazı durumlarda bu arıza büyüyerek çok maliyetli onarımlar ortaya çıkabilir. Buzdolabının neden ses yaptığını tespit etmek için servis çağırmanıza gerek kalmayabilir. Servis çağırmadan önce sizin yapabileceğiniz işlemler şunlardır.

Beko Buzdolabı Buzdolabının ayakları ayarlı olmayabilir. Bu durumda titreşim meydana gelerek ses yapar. Buzdolabının sağ ve sol kısmındaki ayaklarını zemine göre ayarladığınız zaman sorun çözülebilir.

Beko Buzdolabı Buzdolabını iç fanı bozuk olabilir. İç fan bozuksa ses duyulduğu esnada buzdolabının kapılarından biri açılır. Kapı açıldığında ses kesiliyorsa sorun fan motorundadır. Bu durumda sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur servis çağırmanız gerekir.

Beko Buzdolabı Buzdolabından parça kırılıyor gibi ses geliyorsa bu ses normal olabilir. No frost sistemli buzdolaplarında buzluk kısmında oluşan buzlar defrost yani eritme esnasında çözülürken bu şekilde ses çıkarabilir.

Beko Buzdolabı Buzdolabınızın içinden titreşim şeklinde ses geliyorsa rafların içindeki cam eşyalar ve kavanoz gibi parçalar bir birine değiyor olabilir.

İSTİKLAL BUZ DOLABI KARLANMA YAPIYOR NEDEN?

Beko Buzdolabı Karlanma Yapıyor  şikayeti üzerine Boğazici teknik servislerimizden yardım isteyen müşterilerimizin cihazlarını incelediğimizde aynı sorunlar ile karşılaşıyoruz.

Beko Buzdolabı Buzdolabının kapıları açık kalmış olabilir

Beko Buzdolabı Buzdolabının kapı lastikleri aşınmış olabilir

Beko Buzdolabı Sistemde gaz eksilmesi (gaz kaçağı) olabilir

Beko Buzdolabı Dondurucu bölmenin fan motoru burçları aşınmış olabilir

Beko Buzdolabı Evap ısıtıcı arızalı veya değer kaybı olabilir buda karlanmaya sebep olabilir.

Bu arızalarda çözüm için sizin çok fazla yapabileceğiniz işlem yoktur. Ancak soğutucunuzun fişini çekip iki kapı açık iki gün dinlendirin. Kaplar kapalı veya daha az süre dinlendirirseniz, fayda göremezsiniz. Siz bu işlemi yaptıktan sonra buzdolabınızdaki arıza kesin düzelecektir. Fakat gelecek düzelmeden sonra – günlük bir periyotta arıza tekrar ederse soğutucunuzun Servise gelmesi gerekecektir.

İstiklal uzdolabının kompresörü çalışmıyor.

Beko Buzdolabı çalırken ani elektrik kesilmesinde veya fişin çıkarılıp takılmasında buzdolabı soğutma sistemindeki gazın basıncı henüz dengelenmemiş olduğu için kompresör koruyucu termiği atar. Yaklaşık 6 dakika sonra buzdolabınız çalışmaya başlayacaktır.
Buzdolabınızın fişi prize takılı değildir. Fişin prize iyice takılı olduğundan emin olun.

İstiklal Buzdolabı soğutucu bölmesinin yan duvarında terleme oluyorsa.

Beko Buzdolabının kapısının çok sık açılıp kapanması.
Beko Buzdolabı Buzdolabına açık olarak sıvı içeren gıdaların saklanması.
Beko Buzdolabı Buzdolabı termostat konumunun daha soğuk konuma alınması.

İstiklal Buzdolabının dondurucu sıcaklığı çok düşük ama soğutucu sıcaklığı yeterli.

Beko Buzdolabının dondurucu bölme sıcaklığı çok düşük bir sıcaklığa ayarlanmıştır.
Buzdolabının dondurucu bölme sıcaklığını daha yüksek bir dereceye ayarlayıp kontrol ediniz.

SERVİS İSTE

BOĞAZİÇİ TEKNİK SERVİSİ

İstiklal Beko Buzdolabı Servisi Boğazici teknik servis ekibi olarak, istanbul anadolu yakasında  Beko  Buzdolabı teknik servis hizmetini vermekteyiz. Yılların birikimi, tecrübeli teknik kadro geniş servis ağı ve güçlü yedek parça stoklarıyla teknik servis hizmetini Yanınızdayız. Boğazici teknik servisi olarak arızalanan Buzdolabı müdahale etmeden önce size Boğazici servis İstiklal Beko  Buzdolabı arızaları ve tamiri hakkında kısaca bilgilendirmekte ve sizin onayını aldıktan sonra işlemi yapıp 1 yıl garanti ile içiniz rahat bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz

7/24 Çağrı Merkezimiz
0 (216) 612 34 99

İstiklal Beko buzdolabı servisi,İstiklal Beko buzdolabı servisleri,Beko buzdolabı arızaları, Beko buzdolabı arızası, İstiklal Beko buzdolabı teknik servisi,Beko buzdolabı teknik servisleri İstiklal

 BEKO SERVİSİ İSTİKLAL, Beko Buzdolabı Servisi buzdolabı teknik servis İstiklal Beko buz dolabı SERVİS 0 (216) 612 34 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BEKO SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99 © 2017 Frontier Theme