BEKO SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99

Beko servisi ümraniye,Beko servis Ümraniye,beko ümraniye servisi

Beko Servisi Ümraniye

Beko Servisi Ümraniye

Ümraniye’de yaşıyor ve bir Beko beyaz eşya kullanıyorsanız size sunulmuş birçok hizmetimiz var. Bir Beko beyaz eşya satın aldığınız zaman ürünü kurmak için ve garantisi süresini başlatmak için evinize servis elemanlarımızı yolluyoruz. Gelen servis elemanlarımıza Beko beyaz eşyanızla ilgili aklınıza takılan her soruyu, her problemi çekinmeden sorabilirsiniz.

Arkadaşlarımız size kullanım talimatlarını ve kullanım şeklini anlatacaklardır. Ancak kullanıma başlamadan önce Beko beyaz eşyanızın yanında gelen Beko beyaz eşya kullanım kılavuzunu mutlaka okuyun. Basit ve profesyonel bir sisteme sahip olan Beko beyaz eşyanızın kullanımı kolaylıkla çözeceğinize eminiz.

Beko beyaz eşyanızı kullanırken çalışma aksamında herhangi bir sıkıntı fark ederseniz Beyaz Eşya servis iletişim telefonuna ulaşarak bütün problemleriniz anlatıp makine ile ilgili soruları çekinmeden sorabilirsiniz. Beko servisi Ümraniye şubesi teknik servisi olarak Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makine vb. Beko imzalı ürünlerinizin bakımları, arıza tespiti gibi her sorun için bize ulaşabilirsiniz.

Beko beyaz eşyalarınız veya herhangi bir markanın imzasını taşıyan beyaz eşya ve ürünlerinizin yıllık bakımlarını sizin ve makinenizin sağlığı için düzenli olarak yaptırmalısınız. Bu bakımları yaptırdığınız zaman faturalarınızdan ciddi miktarlarda tasarruflar sağlayacaksınız. Bu tasarruflar karşısında çok az miktar olan bakım ücretlerinden asla kaçmayınız.

Bu ücretlerden kaçtığınız takdirde faturaya daha çok ücret yansıyacağından emin olabilirsiniz. Bütün bu sıkıntıları yaşamamak için Ümraniye Beko Servisi iletişim hatlarına ulaşabilirsiniz.

Beko Servisi Ümraniye

0 (216) 612 34 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BEKO SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99 © 2017 Frontier Theme