BEKO SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99

Beko servisi ümraniye,Beko servis Ümraniye,beko ümraniye servisi

Beko Servis Ümraniye

Beko Servis Ümraniye

Evimizde bulunan beyaz eşyalar bizim için önemlidir. Buzdolabımız, bulaşık makinemiz, çamaşır makinemiz ve diğer eşyalarımız. Almış olduğumuz bu ürünleri, uzun süre kullanmayı ister ve yeterli miktarda verim almayı hedefleriz. Ancak makineler de belirli bir süre sonra arıza ve arızalar meydana getirmektedir.

Bir ürünü aldığınızda, o ürünün servis ağının geniş olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Çünkü servis ürünün hızlı tamiri için önem teşkil eder. Bunun için Beko servis Ümraniye, sizin ürün arıza anlarınızda, hızlı ve kaliteli tamiratıyla yanınızda yer almaktadır. Beko beyaz eşyalarınızın arızalanması durumunda, servisi arayabilir, hızlı ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Beko Servis Ümraniye, hızlı ve güvenilir yaklaşımıyla size özel hizmet sunmaktadır. Ürünlerinizi itina ile tamir etmekte ve oluşan hasar, arıza hakkında sizi bilgilendirmekte ve aynı zamanda ürünün kullanımı hakkında size eğitici bilgiler sunmaktadır. Bu yönüyle sıcak ve samimi hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Ürününüzün arızalanması halinde, telefonda ile de bilgi alabilir, sorunu anlatarak, ilgili yetkili teknisyen yardımı ile çözüme gidebilirsiniz. Hizmet anlayışı çözüme odaklı bir ilke taşımaktadır. Sorun değil çözüm üretmesi, önceliğinin müşterileri olması en büyük misyon görevleri arasında yerini almıştır. Beyaz eşyalarınızın arızalanması durumunda, servise bilgi verdiğinizde, sizinle ilgilenen yetkili kişi ile bağlantı kurup, adresinize tamirat için hızlı bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.

Beko Servis Ümraniye

0 (216) 612 34 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BEKO SERVİSİ ÜMRANİYE 0 216 612 34 99 © 2017 Frontier Theme